Hakkında

mobiltv.org an itibariyle amatör, güncel, basit, dürüst, şakacı, özgün, bağımsız, sosyal, sanal, canlı, mobil, yeni nesil kişisel internet medyası ve bilgi paylaşım platformudur. Hayatın gerek reel gerekse sanal olarak bana yansıttılarını içine biraz duygu ve düşünce serpiştirerek sos olarak nükteli bir kaç kelime ile tatlandırarak basit ve olabildiğince mobil olarak servis etmek amacıyla açılmıştır. mobiltv.org’un en iyi açıklaması şu olabilir: Dini ve milli değerlere sahip mikro blog tadında kişisel, bağımsız bilgi paylaşım platformu.

Son yıllarda mobil cihazların gelişmesi ve bilginin kolay paylaşılabilir hale gelmesi bu sitenin kuruluşunun tohumu olarak sayılabilir. Paylaşılan bilgi, beğeni, fotoğraflar vs. binlerce şey daha sonra aramak istendiğinde samanlıkta iğne aramaktansa hepsini bir yere yani buraya toplayarak ve etiketleyerek gerek duyduğum zaman kolayca erişebilir hale getirmek için açılmıştır. Başka bir niyet YOKTUR !

Ticari bir kaygım olmadığı gibi kimseyi rencide edici bir düşüncem de yoktur. Sürçülisan ettikse affola.

Uygunsuzluk, telif hakkı, sevgi, nefret, haset, minnet ya da her ne için olursa  iletişim bölümünden ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz. Gereken Yapılacaktır. Bilginize.

Reklamlar